Tento web používa cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s pravidlami cookies.
0948 117 111 fluency@fluency.sk

Špičkové, prestížne ale najmä vysoko efektívne.

Jazykové online kurzy angličtiny - Zvolen

Poď aj ty študovať anglický alebo nemecký jazyk s pomocou modernej výuky od lektorov z jazykovej agentúry FLUENCY pre klientov z mesta Zvolen.
Špecializujeme sa na koncept výuky pre úplných začiatočníkov na úrovni A1.
Rovnako máme pripravený špičkový obsah jazykovej výuky aj pre pokročilých študentov na úrovniach B1 až B2 zameraný najmä na pracovné využitie.
V neposlednom rade poskytujeme tiež konverzácie a výuku s cieľom ďalšieho rozširovania slovnej zásoby pre proficientných študentov na úrovniach C1 až C2.
lektor angličtiny

Hľadáš vysoko-efektívnu jazykovú výuku?

POĎ SKÚSIŤ FLUENCY!

V našom tíme sú špičkoví profesionáli, diplomovaní v odboroch lektoring anglického a/alebo lektoring nemeckého jazyka. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a jednoducho povedané: urobíme maximum pre tvoj úspech v cudzích jazykoch.
V rámci našej výukovej filozofie FLUENCY, veríme, že z drobných chybičiek "sa nestrieľa" naopak, hlavnú prioritu kladieme na schopnosť klientov dosiahnúť plynulosť (po anglicky sa slovo plynulosť prekladá ako FLUENCY) v ich jazykovom prejave pri bežnej komunikácii.

Máš problémy s gramatikou alebo ti idú ťažšie slovíčka?

S NAMI ĽAHKO ZVLÁDNEŠ OBIDVE!😍

Gramatiku s tebou vieme prejsť už za prvé 3 mesiace kurzu a následne sa zameriame na konverzácie a naberanie slovnej zásoby, potrebnej ku komunikácii.
Máme vyvinutý filter na tzv. často používanú anglickú a nemeckú gramatiku a potom tú, ktorá nie je nevyhnutná pre plynulú komunikáciu. V bežnej komunikácii sa aktívne využíva len 20-30% zo všetkých gramatických kapitol. My vieme, ktoré to sú a na tie sa zameriame počas tvojho kurzu.
Podobne máme pripravenú aj filtráciu slovnej zásoby. Anglický a nemecký jazyk obsahujú desať-tisíce slovíčiek. Z nich vyberáme len tie najčastejšie používané a to tak, aby si v celom procese výuky vedel, ktoré sú pre teba dôležité. Tým ti ušetríme množstvo, ale naozaj obrovské množstvo námahy pri učení sa slovnej zásoby.
výuka angličtiny online
kurzy nemčiny online

Pýtaš sa, ktoré slovíčka sú najpoužívanejšie?

MÁME ICH PRE TEBA V APKE ANGLINO.EU😊

Prístup k ANGLINO.EU dostaneš v rámci kurzu, alebo sa môžeš z ANGLINO.EU začať učiť samostatne za výhodnú cenu už od 10 €/mesiac.
Nájdeš v ňom všetky najpoužívanejšie slovíčka v anglickom jazyku. Postupne budeme pridávať taktiež slovnú zásobu z nemeckého jazyka. Aplikáciu pravidelne updatujeme a prinášame ti v nej nový obsah.
Aktuálne, máme hotové všetky slovíčka pre úrovne A1, A2 - začiatočníci a rovnako pre úroveň B1 - mierne pokročilí. Taktiež aj študenti v leveloch od B2 - stredne pokročilých, C1 až po C2 - expertov, už môžu na ANGLINO.EU nájsť stovky zaujímavých slovíčiek pre pokročilé využitie a kultiváciu ich jazykového prejavu.

Máme pre teba ukážkovú hodinu zdarma na

ONLINE KURZ ANGLIČTINY

Vyskúšaj si ukážkovú lekciu angličtiny zdarma, kde ti náš lektor povie viac o samotnej výuke, prípadne sa môžeš opýtať všetko, čo ťa zaujíma.
Ukážkovú hodinu pre všetky naše kurzy ponúkame od vzniku firmy FLUENCY s.r.o. v roku 2014 a doteraz túto možnosť využili stovky našich zákazníkov.
Napriek tomu, že ukážková hodina je nezáväzná, až 85 % zo záujemcov sa rozhodlo prihlásiť na náš kurz. Z týchto klientov sme dokázali jazyk naučiť až 90 % všetkých, ktorí sa prihlásili na naše kurzy.
Chceme byť k Vám úprimní a preto netvrdíme, že máme 100 % úspešnosti vo výuke. Pre úspech je potrebná nielen kvalita na strane lektora ale rovnako aj aktívne zapojenie sa do procesu výuky zo strany zákazníka, poctivá a pravidelná práca s jazykom a niekedy, ako sa hovorí: naučiť sa cudzí jazyk je medzi nebom a zemou a nie každému to musí byť dopriate.

Rovnako, máme pre teba ukážkovú hodinu zdarma na

ONLINE KURZ NEMČINY

Vyskúšaj si ukážkovú lekciu nemčiny zdarma, kde ti náš lektor povie viac o samotnej výuke, prípadne sa môžeš opýtať všetko, čo ťa zaujíma.
Ukážková lekcia je zdarma, nezáväzná a trvá podľa potreby od 30 do 45 minút. Ak sa rozhodneš pre kurz, všetky štandardné lekcie počas kurzu trvajú 50 minút.
S našimi lektormi je možné mať lekcie na mobile, ale všeobecne odporúčame viac výuku cez počítač, vzhľadom na lepšiu prehľadnosť a vizuálne zapamätanie si preberaných slovíčiek a gramatiky a to najmä v rámci zdieľania učiva na tvojej obrazovke počas každej jazykovej lekcie. Všetky naše online lekcie realizujeme prostredníctvom aplikácie VIBER, stiahnúť si ju môžeš z oficiálneho zdroja tu:

25 000+

online hodín

Máme bohaté skúsenosti s výukou zákazníkov z mesta Zvolen. Každá jedna hodina nás učí, že kvalitný jazykový kurz musí byť prispôsobený "na mieru" zákazníkovi.
Zároveň, jazykový kurz musí mať exaktne nastavený systém, aby sme mohli zákazníkom garantovať hmatateľné výsledky v praxi.

450+

spokojných zákazníkov

Orientujeme sa na kvalitu, preto každý náš online jazykový kurz je individuálny.
Od roku 2020 sú všetky kurzy v agentúre FLUENCY výhradne online. Už stovky zákazníkov z mesta Zvolen ocenilo flexibilitu modernej online výuky.

10 rokov

skúseností s výukou

Office a online jazykové kurzy spolu prevádzkujeme od roku 2014.
Dokopy za celé obdobie sme odučili viac ako 92000 normohodín office + online jazykovej výuky.
anglický jazyk online

U nás môžeš kurz začať kedykoľvek počas roku

NEVÁHAJ, ZAČNI TERAZ

Tvoj kurz nemáš viazaný, platba je mesačná, takže vieš si pravidelne určiť, ako dlho chceš s nami študovať.
Veríme v slobodu a preto nezaväzujeme našich študentov na dlhšie obdobie, napr. semestra, či pol roku, ako je to často bežné v iných jazykových školách. Naši lektori ťa chcú presvedčiť svojou kvalitou a proklientským prístupom. Počas našich hodín sa naučíš gramatiku, najčastejšie používané slovíčka, začneš komunikovať a to všetko v priateľskej a pohodovej atmosfére.
Skús FLUENCY a zaži modernú výuku anglického alebo nemeckého jazyka, exaktným, efektívnym a uvoľneným štýlom z pohodlia domova.

Pre pokročilých máme pripravené množstvo konverzačných tém

Máme pre teba viac ako 400 konverzácií 📑

Praktická znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je najmä o versatilite (všestrannosti) v komunikácii. Je dôležité vedieť reagovať v rôznych situáciách a preto klientov pripravujeme na schopnosť reagovať na široké spektrum konverzačných oblastí.
Vylepšíme tvoju schopnosť podávať vlastné informácie, či argumenty a rovnako vhodne a správne klásť otázky. Rovnako ťa naučíme používať správny syntax pri výstavbe tvojich viet. Anglický ale aj nemecký jazyk definuje typológiu viet práve cez syntax (správne poradie slov vo vetách), takže tento parameter vnímame ako jeden z kľúčových pre tvoju znalosť týchto jazykov.
Rovnako sa v rámci kurzov zameriavame na správnu výslovnosť, znalosť najčastejšie používanej gramatiky a rovnako znalosť najfrekventovanejších slovíčiek.
nemecký jazyk online
kurzy nemčiny online

Napíš nám, prípadne zavolaj, radi ti poradíme

VIEME, ŽE ZAČAŤ MÔŽE BYŤ ZLOŽITÉ

Napíš nám tvoju predstavu o kurze na fluency@fluency.sk alebo nám cinkni na 0948 117 111, radi ti poradíme, alebo ťa zorientujeme v jazykovej výuke.
Motivácie začať sa učiť jazyk môžu byť rôzne. Ideálny stav je, ak máš výuku jazyka spojenú s priamym pracovným použitím, ale vieme ťa naučiť komunikovať aj pre účely osobné, cestovné ale aj v rámci osobnostného rozvoja.
Nech je tvoja motivácia akákoľvek, s kvalitnou znalosťou anglického alebo nemeckého jazyka, sa ti otvoria hneď viaceré - kariérne ale aj osobné možnosti a benefity.

Máme pre teba aj našu vlastnú učebnicu anglického jazyka

EFEKTÍVNA ANGLIČTINA NAIX

Ak si chceš prejsť svižne našu výuku anglického jazyka aj sám, prípadne ak chceš mať ku kurzu všetko spísané na jednom mieste, tak naša učebnica NAIX ti vie poskytnúť rýchly a jednoduchý pohľad na anglický jazyk.
Spolu s fyzickou učebnicou dostaneš aj elektronický pracovný zošit BLESKOVÁ KREATIVITA, ktorý ti pomôže poznatky z učebnice aplikovať do praxe.
Objednaj si teraz učebnicu a pracovný zošit za cenu 99 €, stačí ak nám pošleš objednávku v ktorej uvedieš svoje meno, adresu a tel. číslo, na náš email: fluency@fluency.sk a učebnicu môžeš mať už o pár dní doma.
učebnica anglického jazyka