0948 117 111 fluency@fluency.sk
👈 späť na BLOGY 👆 späť na ÚVOD ✓ objednať kurz: 0948 117 111

Rýchla výuková aplikácia ANGLINO.EU

približný čas prečítania článku: 4 minúty 20 sekúnd
článok je vhodný pre: samouk, nový klient, potencionálny klient, nadšenec pre cudzie jazyky
5 benetifov, ktoré ti vie poskytnúť naša firemná aplikácia
ANGLINO.EU je zamerané na výuku anglickej slovnej zásoby. Poďme si predstaviť jeho hlavné výhody, ktoré (pravdepodobne) nenájdeš v iných apkách na výuku slovíčiek.

ANGLINO.EU predstavuje univerzálne a jednoduché slovíčka

Naša online aplikácia ANGLINO.EU predstavuje náš vlastný filter anglickej slovnej zásoby a to od začiatočníckej úrovne A1 cez úroveň A2 až po mierne pokročilé až stredne pokročilé úrovne B1 a B2. Samozrejme, máme ambíciu postupne prinášať slovnú zásobu aj pre ultimátne jazykové levely C1 až C2.
Obrovská výhoda tohto filtra slovnej zásoby je, že dané slovíčka sa využívajú univerzálne, to znamená, že učiť sa ich môžeš bez ohľadu nato, v akej oblasti komunikácie sa chystáť pohybovať.
Táto slovná zásoba v objeme cca 3000 až 4000 slovíčiek je pre teba vhodná pričom môžeš ich použiť v takmer každej oblasti života či práce. Náš filter na slovíčka v aplikácii ANGLINO.EU je výsledok mnoho-ročnej práce s tzv. frekvenciou využívania slovíčiek a to na základe našich skúseností vo výskume ale aj v priebehu tisíciek odučených hodín a školení v agentúre FLUENCY.
Ak si chceš prečítať viac o tom, akými spôsobmi zrýchľujeme výuku pre našich klientov, môžeš kliknúť na odkaz nižšie.

Zoznamy TOP používaných anglických slovíčiek

ANGLINO.EU obsahuje vypracované unikátne zoznamy anglických slovíčiek a to podľa frekvencie ich využitia v praxi.
Vďaka tomu ti šetríme čas a námahu pri výuke na rozdiel od bežného (spontánneho) prístupu, kde sa v podstate učíš všetky možné slovíčka "do radu", čo ťa ale paradoxne môže zbytočne zahltiť obrovským množstvom málo využiteľných slov a tým pádom samozrejme spomaliť tvoj jazykový progres.
Zároveň vieme z praxe, že práve toto "zahltenie sa slovíčkami" je pravdepodobne najčastejší dôvod, pre ktorý množstvo študentov rezignuje na ďalšiu výuku anglického ale aj nemeckého jazyka.
Jazyková výuka od FLUENCY obsahuje jednoznačný a merateľný filter na slovíčka, ktorý zabezpečí aby si nerušene a plynulo pokračoval na vyššie jazykové úrovne.

Obsah zdarma a prémiový obsah

Chceme, aby si každý z vás mohol pozrieť a vyskúšať výuku na ANGLINO.EU a to nezáväzne plus úplne zdarma.
Preto sme pre teba sprístupnili takmer celý level A1 zdarma, aby si mohol nahliadnúť a okúsiť výuku naživo, predtým, ako sa definitívne rozhodneš.
Pokiaľ ťa naša online výuka anglických slovíčiek na ANGLINO.EU zaujme, môžeš si za pár EUR mesačne objednať PREMIUM a tým pádom získaš prístup k ďalším tisíckam najpoužívanejších slovíčiek.

Pre koho je ANGLINO.EU vhodné?

ANGLINO.EU je vhodné najmä pre tých študentov, ktorí by chceli začať so štúdiom angličtiny, ale nechcú sa možno hneď prihlásiť na kurzy. Naopak, chceli by najskôr nabrať vhodnú anglickú slovnú zásobu, aby prišli do praxe lepšie pripravení.
ANGLINO.EU je rovnako vhodné aj pre tých, ktorí už majú základy, prípadne sú pokročilí, ale možno nemajú toľko šancí na konverzácie v anglickom jazyku a tým pádom sa obávajú ústupu aktívnej slovnej zásoby.
Rovnako, odporúčame našu aplikáciu aj pre pokročilých študentov či expertov, pre ktorých budeme postupne pridávať vysoko obsažné zoznamy slovíčiek, ktoré im pomôžu ďalej kultivovať a expandovať ich schopnosti jazykového prejavu.
Ak si chceš prečítať viac o tom, na akom jazykovom leveli sa nachadzáš a tým si zlepšiť aj orientáciu v aplikácii ANGLINO.EU, odporúčame ti kliknúť na priložený článok nižšie.

5 dôvodov, pre ktoré by si sa mal/a učiť slovíčka práve z ANGLINO.EU

Poďme sa pozrieť na najvýraznejšie vlastnosti aplikácie ANGLINO.EU?, ktoré pravdepodobne nenájdeš v žiadnej inej výukovej aplikácii na trhu.
1. Prehľadnosť a jednoduchosť výuky. ANGLINO.EU je pravdepodobne najprehľadnejší výukový systém anglickej slovnej zásoby, v dôsledku čoho, počas celého procesu výuky slovíčiek vieš, na akej jazykovej úrovni sa momentálne nachádzaš (na základe znalosti slovíčiek zoradených podľa úrovní).
2. TOP anglické slovíčka. ANGLINO.EU má vypracované unikátne zoznamy anglických slovíčiek a to podľa frekvencie ich využitia v praxi. Vďaka tomu ti šetrí čas a námahu pri výuke na rozdiel od bežného (spontánneho) prístupu, kde sa v podstate učíte slovíčka "do radu", čo Vás ale paradoxne môže zbytočne zahltiť obrovským množstvom málo využiteľných slov. Práve toto "zahltenie" je pravdepodobne najčastejší dôvod, pre ktorý množstvo študentov rezignuje na ďalšiu výuku anglického jazyka.
3. Časové skúšanie sa. Dôvod číslo tri je ten, vďaka ktorému Vás výuka na ANGLINO.EU bude baviť a zároveň sa stane ešte efektívnejšou. Ak sa učíte slovíčka zo slovníka, prípadne iných aplikácií - máte pri skúšaní sa - de facto - neobmedzený čas. Stáva sa, že študent rozmýšľa nad prekladom slovíčka niekedy aj "dlhé minúty" a áno - možno si na jeho preklad nakoniec spomenie. Takto však bežná prax v komunikácii nefunguje. Pokiaľ vám slovíčka, potrebné pre tvorbu danej vety, "nenaskočia" do pár sekúnd, zaváhaš a tvoja schopnosť komunikovať môže uviaznúť na "bode mrazu". Naopak, istotu a uchopiteľnosť slovnej zásoby, získavaš v prípade, že už pri procese výuky sa exponuješ časovému tlaku. Ak máte na odpoveď pre dané slovíčko napr. 15 sekúnd, je to jasne ohraničené kritérium pre aktívnu znalosť slovnej zásoby. Postupne, pri výuke, si časovú hranicu skracuješ na 10 sekúnd a východisko pre praktickú znalosť slovnej zásoby prichádza v okamihu, keď slovíčka ovládate do 5 sekúnd. Aktuálne, ti ANGLINO.EU dáva možnosť skúšať sa slovíčka do 15, 10 a 5 sekúnd a to azda ako jediný dostupný výukový systém.
4. Správna výslovnosť. Kým pri bežnej výuke slovíčiek sa študenti úporne snažia dosiahnúť 100 % správnej výslovnosti, na ANGLINO.EU nájdete vhodný kompromis vo forme slovenského transkriptu fonetickej znelosti anglických slovíčiek. Inými slovami, po slovensky si prečítaš výslovnosť anglických slovíčiek a ľahko sa ju naučíš. Áno, takáto výslovnosť je na úrovni 90 % správnosti, avšak to v bežnej praxi hrá zanedbateľnú rolu a zároveň, opäť platí, že takto sa celá výuka správnej výslovnosti anglických slovíčiek zrýchli a naopak, neodradí ťa to zbytočne od učenia sa ďalších slovíčiek.
5. Výukový obsah. ANGLINO.EU neustále vylepšujeme a pridávame nový výukový obsah. Anglický jazyk je obrovský korpus, takpovediac nevyčerpateľnej slovnej zásoby a zároveň predstavuje determinant ľudského poznania, ako civilizácie samotnej. Či chceme alebo nie, veda, technológia ale aj kultúra je definovaná pojmami práve z anglického jazyka. Ak máš anglický jazyk ako životný štýl, múzu či prípadne máš slabosť na precizáciu a kultiváciu tvojho celkového verbálneho prejavu, na ANGLINO.EU postupne nájdeš viac a viac inšpirácii, ako preniknúť do jazykového univerza a to nielen v anglickom, ale aj slovenskom jazyku.

Odporúčame ti tiež článok:

🗞️ Ako začať jazykový kurz vo FLUENCY?
Kompletný postup od prvotného záujmu o kurz až po znalosť komunikácie v cudzom jazyku.
Poď si vopred prečítať podrobné a presné informácie o tom, ako fungujú naše kurzy. Tento blog ťa krok po kroku prevedie celým procesom.. :)