0948 117 111 fluency@fluency.sk
👈 späť na BLOGY 👆 späť na ÚVOD ✓ objednať učebnicu: 0948 117 111

NAIX - moderná učebnica angličtiny

približný čas prečítania článku: 2 minúty 10 sekúnd
článok je vhodný pre: samouk v anglickom jazyku, nový klient, nadšenec pre cudzie jazyky
Prehľadná, odľahčene napísaná, ale najmä vysoko-efektívna učebnica anglického jazyka.
Jazyková učebnica NAIX je vhodná tak pre samoukov ako aj pre študentov jazykového kurzu angličtiny vo FLUENCY. Pomôže ti najmä pochopiť anglickú gramatiku a taktiež sa naučiť niektoré najpoužívanejšie anglické slovíčka.

Prehľadnosť učebnice

Od začiatku až po poslednú kapitolu je učebnica napísaná zrozumiteľne aj pre laika, keďže hlavným cieľom je výrazne sa odlíšiť od ostatných učebníc.
Už pri prezeraní kapitol, môžeš zistiť, že učebnica sa venuje len tým naj-efektívnejším gramatickým kapitolám, ako sú základné anglické časy a základné anglické módy.
Každá kapitola je napísaná jednoduchým a prehľadným štýlom, v učebnici je tiež uvedených množstvo praktických príkladov. Celá učebnica je napísaná v slovenskom jazyku, čo tiež pomáha pri lepšom porozumení a to najmä, ak si začiatočník.

100 strán naj-efektívnejšej angličtiny

TAKÁ JE UČEBNICA NAIX

Ak si chceš prejsť svižne našu výuku anglického jazyka aj sám, prípadne ak chceš mať ku kurzu všetko spísané na jednom mieste, tak naša učebnica NAIX ti vie poskytnúť rýchly a jednoduchý pohľad na anglický jazyk.
Spolu s fyzickou učebnicou dostaneš aj elektronický pracovný zošit BLESKOVÁ KREATIVITA, ktorý ti pomôže poznatky z učebnice aplikovať do praxe.
Objednaj si teraz učebnicu a pracovný zošit za cenu 99 €, stačí ak nám pošleš objednávku v ktorej uvedieš svoje meno, adresu a tel. číslo, na náš email: fluency@fluency.sk a učebnicu môžeš mať už o pár dní doma.
učebnica anglického jazyka

Dômyselná sieť odkazov

Učebnica obsahuje množstvo odkazov na jednotlivé kapitoly, podľa toho ako výrazne a efektívne spolu súvisia.
Anglický jazyk je analytickým jazykom, kde jednotlivé gramatické kapitoly spolu viac alebo menej súvisia a navzájom sa vedia ovplyvňovať. Vo FLUENCY sme presvedčení, že práve správne pochopenie týchto súvislosti dokáže zlepšiť a vybudovať znalosť všetkých potrebných gramatických kapitol.
Vždy keď natrafíš na odkaz pri štúdiu učebnice, odporúčame ti, pozrieť si stranu alebo kapitolu, na ktorú ťa odkaz nasmeruje.

Prirovnania a príklady z praxe

Určite to poznáš, ak si študoval z bežných učebníc. Nespočetné množstvo poučiek a teórie, veľakrát bez praktického prepojenia a najmä bez možnosti predstaviť si, ako to súvisí s výsledkom v komunikácii.
Učebnica NAIX ti ponúka prepojený koncept výuky: pri každej gramatike nájdeš zjednodušené vysvetlenie pričom následne je uvedený príklad z praxe. Prípadne, môžeš sa stretnúť aj prirovnaním k inej situácii zo života, alebo viacerými príkladmi, pokiaľ sa jedná o náročnejšiu kapitolu.

Farebné značenie

Prehľadnosť učebnice NAIX podčiarkuje aj všade-prítomné farebné značenie tzv. elementov vetného syntaxu, alebo inými slovami: poradia slov vo vete.
Angličtina má výraznú črtu v jednotnom syntaxe a preto je kľúčové pochopiť správne poradie slov v jednotlivých typoch viet. V tejto misii ti pomôžu práve farby, ktoré ťa budú podvedome navigovať celou výukou v jednotnej línii. Akonáhle si zvykneš nato, ktorá farba označuje príslušný vetný člen, oveľa ľahšie pochopíš princípu výstavby anglických viet.
Všetky poznatky z učebnice a rovnako aj farebné značenie môžeš ďalej využívať v pracovnom zošite BLESKOVÁ KREATIVITA, ktorý má jednotné farebné značenie súvisiace s učebnicou NAIX.

Odporúčame ti tiež článok:

🗞️ Výuková aplikácia ANGLINO.EU
5 benetifov, ktoré ti vie poskytnúť naša firemná aplikácia
ANGLINO.EU je zamerané na výuku anglickej slovnej zásoby. Poďme si predstaviť jeho hlavné výhody, ktoré (pravdepodobne) nenájdeš v iných apkách na výuku slovíčiek.