0948 117 111 fluency@fluency.sk
👈 späť na BLOGY 👆 späť na ÚVOD ✓ objednať kurz: 0948 117 111

VÝHODY jazykovej výuky od FLUENCY

približný čas prečítania článku: 2 minúty 30 sekúnd
článok je vhodný pre: nový klient, potencionálny klient
V tomto blogu si predstavíme všetky najvýraznejšie výhody jazykovej výuky v našej agentúre FLUENCY.
Poď si vopred prečítať o tom, aké benefity jazykovej výuky môžeš zažiť počas našich online kurzov anglického alebo nemeckého jazyka.

Prehľadnosť a jednoduchosť výuky

Našu jazykovú výuku neustále vylepšujeme a pridávame nový výukový obsah. Anglický ale aj nemecký jazyk je obrovský korpus, takpovediac nevyčerpateľnej slovnej zásoby a zároveň anglický jazyk predstavuje determinant ľudského poznania, ako civilizácie samotnej.
Či chceme alebo nie, veda, technológia ale aj kultúra je definovaná pojmami práve z anglického jazyka. Ak máš anglický jazyk ako životný štýl, múzu prípadne máš slabosť na precizáciu a kultiváciu tvojho celkového verbálneho prejavu, kurzy od FLUENCY sú pre teba tá správna voľba. Počas kurzu vo FLUENCY vždy vieš, čo sa práve učís, čo si sa už naučil a akými kapitolami budeme vo výuke pokračovať. Našou prioritou je, aby bol klient informovaný o jeho jazykovom progrese.
Prehľadnosť vo výuke sa tiež pretavuje do jednoznačnej schémy výuky, o ktorej si môžeš viac prečítať tu:
Vo FLUENCY vždy robíme maximum pre zjednodušenie tvojho progresu bez ohľadu nato, či si začiatočník alebo pokročilý študent.

TOP anglické slovíčka

Pri výuke počas kurzov FLUENCY využívame s klientami našu firemnú apku ANGLINO.EU, ktoré obsahuje vypracované unikátne zoznamy anglických slovíčiek a to podľa frekvencie ich využitia v praxi.
Vďaka tomu ti šetríme čas a námahu pri výuke na rozdiel od bežného (spontánneho) prístupu, kde sa v podstate učíš všetky možné slovíčka "do radu", čo ťa ale paradoxne môže zbytočne zahltiť obrovským množstvom málo využiteľných slov a tým pádom samozrejme spomaliť tvoj jazykový progres.
Zároveň vieme z praxe, že práve toto "zahltenie sa slovíčkami" je pravdepodobne najčastejší dôvod, pre ktorý množstvo študentov rezignuje na ďalšiu výuku anglického ale aj nemeckého jazyka.
Jazyková výuka od FLUENCY obsahuje jednoznačný a merateľný filter na slovíčka, ktorý zabezpečí aby si nerušene a plynulo pokračoval na vyššie jazykové úrovne.

Správna výslovnosť

Kým pri bežnej výuke slovíčiek sa študenti úporne snažia dosiahnúť 100 % správnej výslovnosti, vo FLUENCY nájdeš vhodný kompromis vo forme slovenského transkriptu fonetickej znelosti anglických slovíčiek.
Inými slovami, po slovensky si prečítate výslovnosť anglických slovíčiek a ľahko sa ju naučíte. Áno, takáto výslovnosť je na úrovni 90 % správnosti, avšak to v bežnej praxi hrá zanedbateľnú rolu a zároveň, opäť platí, že takto sa celá výuka zrýchli a neodradí vás to zbytočne od učenia sa ďalších slovíčiek.
Tým pádom sa nemusíš zaťažovať stúdiom špeciálnych anglických fonetických znakov, ktoré by ťa zbytočne mohli spomaľovať pri výuke správnej výslovnosti.

Priateľský prístup ale aj asertivita lektora

Vo FLUENCY chceme, aby sa naši klienti cítili dobre počas kurzov, ale najmä, aby sa čo najrýchlejšie naučili jazyk.
Toto si obnáša správnu vyváženosť prístupu od lektora, ale aj od klienta. Rovnako, každý kurz musí byť "tailored" t.j. "ušitý" na mieru. Áno, výukový obsah máme pripravený systematicky, ale to nám práve dáva priestor venovať našu energiu práve na osobný prístup a štýl podania výuky pre konkrétneho klienta.
Naši klienti si postupne zvyknú na náš prístup, kde prevažne efektívne vysvetľujeme výukový obsah, pričom uvádzame veľa príkladov do praxe ku každej preberanej teórii.
Zároveň sa snažíme, občas v krátkosti aj odbočiť od "striktného" výkladu výuky napr. vtipnou ale praktickou poznámkou k výuke. Pri tomto sú nám inšpiráciou samotní klienti, ktorí sú väčšinou ľudia optimistickej povahy. Psychológia hovorí v tomto prípade jednoznačne: študent sa nedokáže sústrediť na jednoliaty a súvislý výklad teórie a teda každý človek potrebuje občas rozptýlenie alebo ak chceme, "zľavenie" z tempa.

Odporúčame ti tiež článok:

🗞️ Ako začať jazykový kurz vo FLUENCY?
Kompletný postup od prvotného záujmu o kurz až po znalosť komunikácie v cudzom jazyku.
Poď si vopred prečítať podrobné a presné informácie o tom, ako fungujú naše kurzy. Tento blog ťa krok po kroku prevedie celým procesom.. :)