0948 117 111 fluency@fluency.sk

Špičkové, prestížne ale najmä vysoko efektívne

Jazykové kurzy angličtiny - Bratislava

Poď aj ty študovať anglický jazyk s pomocou modernej výuky od jazykových lektorov FLUENCY z Bratislavy.
Špecializujeme sa na koncept výuky pre úplných začiatočníkov na úrovni A1.
Rovnako máme pripravený špičkový obsah jazykovej výuky aj pre pokročilých študentov na úrovniach B1 až B2 zameraný najmä na pracovné využitie.
V neposlednom rade poskytujeme tiež konverzácie a výuku s cieľom ďalšieho rozširovania slovnej zásoby pre proficientných študentov na úrovniach C1 až C2.
lektor angličtiny

Hľadáš vysoko-efektívnu jazykovú výuku?

POĎ SKÚSIŤ FLUENCY:)

Máme radi, čo robíme a robíme, čo máme radi :) S nami sa veľa naučíš a možno aj zabavíš.
V našom tíme sú špičkoví profesionáli, diplomovaní v odbore lektoring anglického jazyka. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a jednoducho povedané: urobíme maximum pre tvoj úspech vo výuke anglického jazyka.
V rámci našej výukovej filozofie FLUENCY, veríme, že z drobných chybičiek "sa nestrieľa" naopak, hlavnú prioritu kladieme na schopnosť klientov dosiahnúť plynulosť (po anglicky sa slovo plynulosť prekladá ako FLUENCY) v ich jazykovom prejave pri bežnej komunikácii.

Máš problémy s gramatikou alebo ti idú ťažšie slovíčka?

S NAMI ĽAHKO ZVLÁDNEŠ OBIDVE!:)

Gramatiku s tebou vieme prejsť už za prvé 3 mesiace kurzu a následne sa zameriame na konverzácie a zväčšovanie tvojej slovnej zásoby, potrebnej ku komunikácii.
Máme vyvinutý filter na tzv. často používanú anglickú gramatiku a potom tú, ktorá nie je nevyhnutná pre plynulú komunikáciu. V bežnej komunikácii sa aktívne využíva len 20-30% zo všetkých anglických gramatických kapitol. My vieme, ktoré to sú a na tie sa zameriame počas tvojho kurzu.
Podobne máme pripravenú aj filtráciu slovnej zásoby. Anglický jazyk obsahuje desiatky tisíc slovíčiek. Z nich vyberáme len tie najčastejšie používané a to tak, aby si v celom procese výuky vedel(a), ktoré sú pre teba dôležité. Tým ti ušetríme množstvo, ale naozaj obrovské množstvo námahy pri učení sa slovnej zásoby.
výuka angličtiny bratislava
kurzy nemčiny bratislava

Pýtaš sa, ktoré slovíčka sú najpoužívanejšie?

MÁME ICH PRE TEBA V APKE ANGLINO.EU:)

Prístup k anglino dostaneš v rámci kurzu, alebo sa môžeš z ANGLINO.EU začať učiť samostatne za výhodnú cenu už od 10 €/mesiac.
Nájdeš v ňom všetky najpoužívanejšie anglické slovíčka. Aplikáciu pravidelne updatujeme a prinášame ti v nej postupne ešte viac najčastejšie používaných anglických slovíčiek.
Aktuálne, máme hotové všetky slovíčka pre úrovne A1, A2 - začiatočníci a rovnako pre úroveň B1 - mierne pokročilí. Taktiež aj študenti v leveloch od B2 - stredne pokročilých, C1 až po C2 - expertov, už môžu na ANGLINO.EU nájsť stovky zaujímavých slovíčiek pre pokročilé využitie a kultiváciu ich jazykového prejavu.

Máme pre teba ukážkovú hodinu zdarma na

ONLINE KURZ ANGLIČTINY:)

Vyskúšaj si ukážkovú lekciu angličtiny zdarma a nezáväzne. Náš lektor ti počas nej povie viac o samotnej výuke. Môžeš sa tiež spýtať na všetko, čo ťa zaujíma.
Ukážkovú hodinu pre všetky naše kurzy angličtiny v meste Bratislava ponúkame od vzniku firmy FLUENCY s.r.o. v roku 2014 a doteraz túto možnosť využili stovky našich zákazníkov.
Napriek tomu, že ukážková hodina je nezáväzná, až 85 % zo záujemcov sa rozhodlo prihlásiť na náš kurz anglického jazyka. Z týchto klientov sme dokázali jazyk naučiť až 90 % všetkých, ktorí sa prihlásili na naše kurzy angličtiny.

13 500+

online hodín

Máme bohaté skúsenosti s výukou zákazníkov z celého Slovenska. Každá jedna hodina nás učí, že kvalitný jazykový kurz musí byť prispôsobený "na mieru" zákazníkovi.
Zároveň, jazykový kurz musí mať exaktne nastavený systém, aby sme mohli zákazníkom garantovať hmatateľné výsledky v praxi.

300+

spokojných zákazníkov

Orientujeme sa na kvalitu, preto každý náš online jazykový kurz je individuálny.
Od roku 2020 sú všetky kurzy v agentúre FLUENCY výhradne online. Už stovky zákazníkov ocenilo flexibilitu modernej online výuky.

9 rokov

skúseností s výukou

Office a online jazykové kurzy spolu prevádzkujeme od roku 2014.
Dokopy za celé obdobie sme odučili viac ako 87 000 normohodín office + online jazykovej výuky.
lektor angličtiny

U nás môžeš kurz anglického jazyka začať kedykoľvek počas roku

NEVÁHAJ, ZAČNI TERAZ:)

Tvoj kurz nemáš viazaný, platba je mesačná, takže vieš si každý mesiac určiť, ako dlho chceš s nami študovať.
Veríme v slobodu a preto nezaväzujeme našich študentov na dlhšie obdobie, napr. semestra, či pol roku, ako je to často bežné v iných jazykových školách. Naši lektori anglického jazyka ťa chcú presvedčiť svojou kvalitou a proklientským prístupom. Počas našich hodín sa naučíš gramatiku, najčastejšie používané slovíčka, začneš komunikovať a to všetko v priateľskej a pohodovej atmosfére.
Skús FLUENCY a zaži modernú výuku anglického alebo nemeckého jazyka, exaktným, efektívnym a uvoľneným štýlom z pohodlia domova.

Pre pokročilých máme pripravené množstvo konverzačných tém

Máme pre teba viac ako 400 konverzácií

Praktická znalosť anglického jazyka je najmä o versatilite (všestrannosti) v komunikácii. Je dôležité vedieť reagovať v rôznych situáciách a preto klientov pripravujeme na schopnosť reagovať na široké spektrum konverzačných oblastí.
Vylepšíme tvoju schopnosť podávať vlastné informácie, či argumenty a rovnako vhodne a správne klásť otázky. Rovnako ťa naučíme používať správny syntax pri výstavbe tvojich viet. Anglický jazyk definuje typológiu viet práve cez syntax (správne poradie slov vo vetách), takže tento parameter vnímame ako jeden z kľúčových pre tvoju znalosť týchto jazykov.
Rovnako sa v rámci kurzov zameriavame na správnu výslovnosť, znalosť najčastejšie používanej gramatiky a rovnako znalosť najfrekventovanejších slovíčiek.
výuka angličtiny online
kurzy nemčiny online

Napíš nám, prípadne zavolaj, radi ti poradíme

VIEME, ŽE ZAČAŤ MÔŽE BYŤ ZLOŽITÉ:)

Napíš nám tvoju predstavu o kurze na fluency@fluency.sk alebo nám cinkni na 0948 117 111, radi ti poradíme, alebo ťa zorientujeme v jazykovej výuke.
Motivácie začať sa učiť jazyk môžu byť rôzne. Ideálny stav je, ak máš výuku jazyka spojenú s priamym pracovným použitím, ale vieme ťa naučiť komunikovať aj pre účely osobné, cestovné ale aj v rámci osobnostného rozvoja (po anglicky "personal growth").
Nech je tvoja motivácia učiť sa anglický jazyk akákoľvek, s kvalitnou znalosťou anglického jazyka, sa ti otvoria hneď viaceré - kariérne ale aj osobné možnosti a benefity.
0948 117 111
fluency@fluency.sk

Máme pre teba aj našu vlastnú učebnicu anglického jazyka

EFEKTÍVNA ANGLIČTINA NAIX

Ak si chceš prejsť svižne našu výuku anglického jazyka aj sám(a), prípadne ak chceš mať ku kurzu všetko spísané na jednom mieste, tak naša učebnica NAIX ti vie poskytnúť rýchly a jednoduchý pohľad na anglický jazyk.
Spolu s fyzickou učebnicou dostaneš aj elektronický pracovný zošit BLESKOVÁ KREATIVITA, ktorý ti pomôže poznatky z učebnice aplikovať do praxe.
Objednaj si teraz učebnicu a pracovný zošit za cenu 50 €. Jednoducho nám len pošli objednávku v ktorej uvedieš svoje meno, adresu a tel. číslo, na náš email: fluency@fluency.sk a učebnicu môžeš mať už o pár dní doma.
učebnica anglického jazyka